Zeytinburnu Yeşiltepe Tesisatçı 0551 231 83 55

Zeytinburnu Yeşiltepe tesisatçı ile cihazla su kaçağı bulma ve robotla tıkanıklık açma servisi için 0212 674 69 83 ü aramanız yeterlidir. Zeytinburnu tesisatçı olarak profesyonel cihazlarla verdiğimiz hizmetleri ayrıca ücretlendiriyoruz. Normal tesisat servis ücretimiz 49 TL dir.

Yeşiltepe Mah. Su Tesisat Servisi

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi tesisatçı sifon borusunun geri tepme yapması, sifon su tesisatı tıkanması, sifon hortumunun katlanması ve farklı problemler için bizleri arayabilirsiniz. En gelişmiş cihazlarımız ile sifona yönelik bazı ölçümler yaparak hasarlı ise değişim, içi kirlenmiş ise temizleme gibi olanaklarımız vardır. Zeytinburnu Yeşiltepe tesisatçı ile evinizi kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri yapmaktayız. Evde su sızıntısı, hasarlı, damlatan boru nasıl anlaşılır? Daire içerisinde su kullanımı yapılmadığı halde su sayaçlarında hareket devam eder. Yalnız sadece belirtidir. Bizler, binanızda su sızıntısı bulma yöntemleri açısından bazen seslerin daha ön plana çıktığı delinmelerde dinleme aygıtlarını istediğimiz her yüzeyde kullanarak bilgisayar destekli analiz yapabiliriz. Siz de bilirsiniz ki, içerisinden temiz su geçen borularda bir delinme olduğunda oradan küçük bir alan kaplasa da ses çıkartarak suyun çıkışı olacaktır. Aygıtımız borudan sızan su ile bu sıvıların dolaşımda olduğu farkları algılayabilecek türde bir işlem uygulamaktadır. Bu sayede sorunlu bölgeyi çok geçmeden işaretleyebilir ve fayansı kırma işlemine geçebiliriz. Hasarlı su borusunu bulmak için kırma dökme işlemi yapmıyoruz. Tespitlerden sonra küçük bir alanda tadilat gerçekleştiriyor ve isterseniz onarım işlemleri de hepsi dâhil bir arada çözümleri sunuyoruz.

Zeytinburnu Yeşiltepe su tesisatçı olarak İstanbul’da sifon su tesisatçısı olarak sifon dibinde çatlak olması, sızdırması, sifonun koku yapması, sifondan alaturka tuvalete az su gelmesi gibi tüm şikâyetleriniz içinde bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: