zeytinburnu makinalı su kaçağı bulan tesisatçılar

Zeytinburnu makinalı su kaçağı bulan tesisatçılar Çözüm Tesisat kameralı cihazla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz. Zeytinburnu tesisatçı olarak kullandığımız cihazlar sayesinde beton altı gizli su sızıntıları giderilmektedir.

Zeytinburnunda makinelı su kaçağı bulanlar tarafından alacağınız yardım sayesinde evinizin sağlam boruları ve fayansları kırılmadan sorunlar çözülmektedir. Bir telefon kadar yakınız 0212 674 69 83 veya gsm hattı 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Cihazla Su Kaçağı Bulan Ustalar

Zeytinburnu makinalı su kaçağı bulan tesisatçılar tesisatta kaçak bulma işlemlerini uzman personeller ve gelişmiş cihazlar ile yapmaktadır. Tesisatta kaçak nasıl bulunur? Çıplak göz ile döşenmiş su tesisatları görülemez. Islaklık olsa da o belirtilen kısım su sızdırmıyor olabilir. Hangi su tesisatında basınç düşüyor sorusu için test pompası takılır. Belli seviyeden sonra düşüş veya yükseliş gözlemlenir. Kolayca kırmadan su kaçağı tespiti bulma işlemi yani tespit etme bu şekilde olur. Basınç miktarına göre bizler kapatıcı ilaç veya bunun mümkün olmadığı şartlarda sesleri takip ederek yerlerini saptar ve onarım yaparız.

Zeytinburnu makinalı su kaçağı bulan tesisatçı olarak radyatör kaç yılda bir temizlenmeli sorusuna iki seneye bir petek temizliği yeterlidir diyebiliriz. Kalorifer bakım, radyatör temizleme petek sayısına göre süresi değişebilir. Apart dairede, merkezi ısıtmalı, demir döküm, alüminyum panel, zeminden ısıtmalı peteklere kolektör, havlupan gibi kısımlarla cihazı bağlarız. Kombi kalorifer petek ısınmıyor, ısıtmıyor ise petek temizleyici solüsyon ekleyerek kirleri güçlü pompalar ile çekeriz. Filtre kısmında birikmesini sağlar ve onu da kanalizasyona dökeriz. Peteklerin, kaloriferin suyunu değiştirmek işleminin ardından bir dizi test ile sonuçları inceleriz. Petek sıcaklığında artış, doğalgaz kullanımında düşüş gibi olumlu etkiler sizleri bekliyor.

Zeytinburnu makinalı su kaçağı bulan tesisatçılar etkili kanalizasyon temizliği, gider açma işlemlerinde tıkanıklık açma robotu kullanır. Örnek, WC tuvalet veya klozet tıkandı sorununda S sisteme ve gider içine kamera vasıtası ile bakılır. Atık türü ve tuvalet giderindeki sorunlar varsa bulunur. Belirlenen kısım daha uzakta olabileceği için kameranın desteklediği kapasite 30 metredir. Aynı uzunlukta helezon yay yani açıcı cihaz kullanılır. Cihaz bu yaya güç verir ve atık ilerler. Aynı zamanda zorlu inanılmaz sert atıklarda yumuşatma amaçlı kimyasal takviyeleri ile güzel sonuçlar alıyoruz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: