seyitnizam

Seyitnizam Zeytinburnu Su tesisatçısı 0212 674 69 83 bizi arayarak acil servis destek talebinde bulunabilirsiniz. Tüm su tesisatı arızaları ve montajlama işlemleri yanında Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti , robotlu tıkanık gider açma , makineli petek temizliği gibi profesyonel servisler vermekteyiz.

Seyitnizam Tesisatçı

Zeytinburnu  Seyitnizam tesisatçı artık internet üzerinden de servis verebileceğiniz bir profesyonel servistir. Sudan sebeplere teknolojik destek sunan firmamız teknik ekibi ile yanınızda. Alt komşuya su sızması var siz bunun yerini bulamıyor musunuz ? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz ? Panik yok Çözüm Tesisat var kırmadan cihazlarla sızıntı yapan boruyu noktasal tespit ederken gereken onarım işlemlerini de garantili olarak yapıyoruz.

Seyitnizam Su Tesisatçısı

Zeytinburnu Seyitnizam Su Tesisatçısı sizlere bir telefon kadar yakın tıkalı gider borusu mu var ? Robot sistemi sayesinde ortalığı kırıp dökmeden , evinizi kirletmeden ve işlerinizi aksatmadan tuvalet , küvet , banyo , lavabo tıkanıklıkları kısa bir süre içerisinde açılmaktadır. Tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

Hizmetlerimiz

Klozet iç takım tamir ve montajı , musluk tamiri ve yeni armatür montajı , Sıva üstü veya sıva altı yeni tesisat çekimi , demir boru tesisatı plastiğe çevirme , lavabo takma , Duşa kabin tamiri ve montajı , Gider borusu değiştirme , bilinmeyen koku tespiti , gizli su kaçakları cihazlı sistemlerle bulunur ayrıntılı bilgi için su kaçağı tespiti zeytinburnu sayfamızı inceleyiniz.

SEYİTNİZAM TESİSATÇI

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: