zeytinburnu tıkanıklık açma

Zeytinburnu tıkanıklık açma servisimiz tıkalı tuvalet , lavabo ve apartman giderini özel kanal açma makineleri ile kırmadan dökmeden açmaktadır.

Zeytinburnu pimaş açma atık hatlarında su sürekli orada kalmaz ve siz sifonu her çektiğinizde su mutlaka yoluna gidecektir. Lakin atık madde olması biraz geri dönmesine sebep olur. Bizim amacımız bu atıkları oradan söküp atmaktır.

Zeytinburnu Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Zeytinburnu tıkanıklık açma firmamızın farkını ortaya çıkarak çalışma atık hatlarındaki suyun gitmesi ve orada kalan çeşitli artıkları özellikle tuvaleti pek fazla kullanmamaktan dolayı sertleşmesi ve adeta boruya yapışırcasına tutunmasıdır. Bunu oradan çıkartmak için firmamız uzun süredir alanında lider olan bir cihaz kullanmakta ve ismi robot açıcıdır. Cihaz konsepti kamera ve bazı sensörler yardımıyla su hareketleri, boru eğimleri, atık araştırması, gözlem yapması, bilgisayara bağlantı olması gibi sebeplerle çeşitli göstergeler eşliğinde bizlere bildirimde bulunmasıdır. Gerisi bu verileri yorumlayacak ustalarımıza kalmıştır. Zeytinburnu tuvalet açma atıklar borulara tutunur ve burada yapılacak işlem hem boruya zarar vermemeli hem de atığı oradan çıkartmalıdır. Boru zeminine yapışmış bir atığa su basarsınız çıkabilir, fakat sert ise kanal açıcı kullanarak biraz zayıflamasını sağlarsınız. Kimyasalı tam atığın üzerine getirseniz, daha fazla direnç kaybı olur ve tazyikli su ile hemen temizleyebiliriz.

Zeytinburnu tıkanıklık açma tüm işlemlerimiz kamera ile kayıt altına alınırken, görerek işlemlerimizi yapıyoruz ve başarı şansımız bir hayli artmaktadır. Cihazın en ucunda kamera ve sensör bulunmaktadır. Ayrıca firmamızı zeytinburnu pimaş aç hizmeti içinde arayabilirsiiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: