zeytinburnu makineli tıkanıklık açan servis

Zeytinburnu makineli tıkanıklık açan servis ; tuvalet , lavabo , banyo , wc atık su bina gideri açma için 0551 231 83 55 ten bize ulaşabilirsiniz.. Zeytinburnu su tesisatçısı olarak tıkana giderleri kırma dökme olmadan robot makiler yardımı ile açıyoruz.

Zeytinburnunda tıkanıklığı kırmadan makineli açan tesisatçı usta servis telefon numarası iletşim bilgileri kısmında verdik. Evinizde iş yerinizde tıkanan gider kabus olmasın pimaş yenilemek zorunda kalmayın robot kullanarak tıkanıklığı kırmadan açıyoruz.

Zeytinburnu Tıkanıklık Açma

Kullanıma bağlı olarak tuvalet, banyo veya mutfak giderlerine zaman zaman tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Tuvalette yaşanan tıkanıklıklar genlikle ıslak mendil ve peçetelerin biriki ile oluyor. Banyoda olan tıkanıklıklar şampuanların gider kısmında katılaşması ve özellikle saç artıkları ile bunu desteklemeleri şeklinde oluyor. Lavabo tıkanmaları ise yemek artıkları çay , yağ vs gibi maddelerin birikimi ile zamanla meydana gelen tıkanıklıklardır. Çözüm Tesisat olarak bu gibi durumlarda kırma dökme yerine yaylı robot teknolojisini kullanarak  tıkanıklığı gideriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: