Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Zeytinburnunda yapılarda meyadana gelen gizli su kaçaklarının yerini kırmadan kameralı sistemle bulan bir tesisatçınız artık var. Teknolojiyi uzaklarda aramayın Zeytinburnu Tesisatçı hizmetleri sizlere su kaçağı tespiti zeytinburnu hizmeti vermektedir.

Eyvah ! Alt Kata Su damlıyor ama Nereden Bilmiyorum

küçükhizmetsukacagiBilememeniz en doğal olandır çünkü tesisat kaçakları bizden asla kaçamaz. Sızdıran boruyu kızıl ötesi kamera sistemi ile görüntüleyip bulup onarıyoruz.

Çözüm Tesisat olarak ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçaklarını dinleme cihazları , termal kamera ve gider içi görüntüleme kameraları ile nerden geldiğini buluyoruz.

Su kaçağı belirtileri ; kombi suyu sık sık azalması , duvarlarda nem ve küflenmeler oluşması en önemlisi su faturasının olağandan fazla gelmesidir. Bu belirtilen özelliklerden biri sizde var ise acil bizi aramanız gerekmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu

Evet teknolojiyi uzaklarda aramıyor sunuz çünkü Zeytinburnu su kaçağı bulma işleri artık bizden sorulur. Tesisat sektöründe yenilikleri kontrol eden firmamız gereken cihaz sistemlerinin en yenisi ve en etkilisine sahiptir. Ayrıca sızıntıya sebep olan tıkanıklıkları yine kırmadan robot sistemleri ile açmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55