kameralı tesisatçılar

Kameralı tesisatçılar mı aradınız ? Öyle ise doğru yerdesiniz firmamız kamera sistemleri ile tesisat kaçakları bulma , tıkalı gider açımı ve petek temizliği işlerinizde profesyonel cihaz kullanımı yaparak işinizi kolaylaştırmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kamera ile yapılan tespitte gelişi güzel kırım yapılmadan sadece sorunlu bölge bulunur ve onarımı o çerçeve içinde yapılmaktadır. Kameralı tesisatçılar olmadan önce sıradan tesisatçılar su kaçağını buluncaya kadar yapıyı kırıp dökerlerdi bu kırım döküm aşamasında sağlam olan yerlerde kırılıp fayansları tekrar yapılacağından dolayı büyük masraflara yol açardı. Günümüzde insanlar bunun bilincinde olup araştırma eğilimlerine yönelirler kameralı tesisatçıları nereden bulabilirim ? Kameralı su kaçağı tespiti konusunda uzman firmamız sadece Zeytinburnu değil İstanbul geneline hizmet vermektedir. Yapmanız gereken sadece bizi aramak olacaktır.

Kamera sistemleri sayesinde tesisat boruları görüntülenir kaçak yapan yer tespit edilerek sadece o bölüm kırılarak onarım işlemleri yapılır bu sayede fazladan bir yer kırılmaz fazladan masrafa girmezsiniz. Yeriniz İstanbulun neresinde olursa olsun Zeytinburnu kameralı tesisatçı olarak hizmetinizdeyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: