zeytinburnu kanalizasyon açma

Zeytinburnu kanalizasyon açma ekipleri tıkanmış tuvalet , lavabo ve mutfak giderlerini kırmadan dökmeden robot cihazlarla açmaktadır. İski yetki belgelerimiz ile zeytinburnu ve çevresine tıkanıklık açma hizmetini vermekteyiz.

Zeytinburnu Kanal Açma

Zeytinburnu kanalizasyon açma hizmeti İski yetki belgesi ile ücretli olarak yapılmaktadır. Tıkanan gider türüne göre fiyat değişir apartman gideri , tuvalet gideri veya tuvalet gideri tıkanıklık açım ücreti aynı değildir. Bu yüzden firamızı arayarak zeytinburnu tuvalet tıkanıklığı açma ücreti ne kadar ? diye sorabilirsiniz ayrıca tıkanıklık açıldıktan kısa bir süre sonra tekrar ederse ücretsiz olarak ekip göndeririz. Tıkanıklık açıldıktan sonra kanal görüntüleme kamera sistemi ile gider içi görüntülenir tıkanıklığın tamamen giderildiğinden emin olunur.

Kanalizasyon Neden Tıkanır ?

Kanalizasyon tıkanması kullanım hatalarından dolayı meydana gelmektedir aprtman giderlerine atılan ıslak mendil , havlu peçte ve çeşitli cisimler ( don, atlet, kedi kumu ,çocuk bezi ) gibi cisimler giderlere atılmaması gerekmektedir. Ancak malasef bu sayıklarımızdan daha fazlasının giderlere atıldığını gördük. Eğer tıkanıklık başınıza geldi ise zeytinburnu kanalizasyon açma ekiplerini arayıp yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: