Zeytinburnu Tesisatçı

Zeytinburnunda tesisatçı mı arıyorusnuz ? Tüm su tesisatı sorunlarınızda ulaşabileceğiniz bir firma artık var. Çözüm Tesisat yılların vermiş olduğu bilgi biriki mi ve kalifiye elemanları ile zeytinburnu tesisatçı servisi vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

  • Yeni su tesisatı çekimi , bakımı ve onarımı.
  • Kırmadan su tesisat kaçağı tespiti ; Son model görüntüleme cihazları ile yapınız kırılıp dökülmeden ustaca tespit yapıyoruz.
  • Tıkanıklık açma ; lavabo , küvet ve mutfak giderli tıkanıklığını özel robotlu sistemlerle açıyoruz.
  • İyi ısıtmayan petekleri özel kimyasal ve makine kullanarak temizliyoruz.
  • Montaj işlemleri ; yapı marketlerden alınan banyo dolabı , rezarvuar iç takım , klozet ve diğer malzemelerin montajı garantili olarak yapılmaktadır.
  • Bilinmeyen koku tespiti.

Zeytinburnu tesisatçı artık yanınızda panik yapmadan bizi arayın sorun her ne ise biz garantili olarak halledelim.

Temiz Su Tesisatı

Kullanım suyu olarak kullandığımız dairelerde su saatinden giriş yaparak mutfak banyo ve diğer kullanım alanlarına beyaz plastik boru ile çekilen düzenektir. Sıcak ve soğuk su olmak üzere iki kısımda incelenir. Sıcak su kombinin veya şofbenin suyu ısıtmasıyla oluşmaktadır. Banyo ve mutfak yoğun kullanım alanıdır. Sıcak su kombinin kalorifer tesisatında da bulunmaktadır. Yılların vermiş olduğı bilgi birikimi ile zeytinburnu tesisatçı sıva üstü ve sıva altı su tessisatı döşeme uygulamaları yapmaktadır.

Pis Su Tesisatı

Gider pimaş boruları kullanılarak temiz suyun kullanımı sonucunda gider sularının ana lagora ulaşması için çekilen tesisattır. Banyoda musluk kullanım suyu , çamaşarı makinesi gideri ve banyo küveti gideri olmak üzere kullanım bittiği anda bir gider borusu yardımı ile ana giderden logara ulaşmasını sağlamaktadır. Mutfakta ise lavabodan ve bulaşık makine giderlerinden kullanılan suyun ana pimaş hattından logara kadar ulaşmasını sağlayan bir düzenektir. Zeytinburnu tesisatçı olarak pis su tesisatı ile ilgili yaşadığınız problemlerde bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55