zeytinburnu pimaş açma

Zeytinburnu pimaş açma bazen logar (apartman içi atık depolama sistemi) sorun oluşturabilir ve pimaşınız bir türlü açılmıyorsa, tuvalet, lavabo suyu bir türlü gitmiyorsa sorun bazen bundan kaynaklanıyor olabilir.

Pimaş Aç Zeytinburnu

Zeytinburnu pimaş açma logarın tıkanmış olması oradaki atıkların açılmadığı sürece çeşitli yağmur suları da işine içine eklendiğinde atıkların yükseleceği anlamına gelecektir. Eviniz kaçınca katta bilmiyoruz fakat zemin ve 1-2 kat yukarısındaysa bu logar açılma işlemi yapılmamışsa arada bir atık su taşmaları başınıza gelebilir. Zeytinburnu tıkanıklık açma logardan gelen atıklar pimaş içine geçebilir ve orada kalabilir. Bazen tuvalette taşkınlar olmaz fakat atık sizin pimaşınıza gelebilir etkisini çok sonra görebilirsiniz. Biz bu tesisatı kırmadan ve daire içi kanallara zarar vermeden temizleyeceğimizi vaat ediyoruz ve asla uzun sürecek bir işlem değildir. Sifon her çekildiğinde, evinizde temizlik yaptıktan sonra leğendeki yada kovadaki atık suları klozetten, lavabodan her döktüğünüzde bir türlü gitmek bilmiyor ve pompa ile uğraşmak zorunda kalıyorsanız pimaşınıza baskı uygulamaya da devam ediyorsunuz demektir.

  • Tuvalet tıkanıklığı açma zeytinburnu
  • Kanalizasyon açma zeytinburnu
  • Kanal açma zeytinburnu

Zeytinburnu pimaş açma servis ücretlerimiz sabit ve tam olarak ne kadar rakam aldığımızı isterseniz telefon hatlarımızı arayarak personelimize sorabilir ve aklınıza takılan soru işaretlerinin tam olarak giderilmesini sağlayabilirsiniz. Gün içinde pek fazla zamanınız olmayabilir lakin araç filomuz ve çalışmamızdaki hız ile hızlıca sizin yanınıza gelebiliriz ve pimaş açmak genelde aşırı zaman almaz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: