zeytinburnu seyitnizam tesisatçı

Zeytinburnu Seyitnizam tesisatçı firması olarak makineli petek temizleme, kameralı su arıza tespiti ve cihazla tıkanıklık açma servisleri sunmaktayız. Yüksek doğal gaz faturasını düşüren petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Atık içerisinde kalmış kaloriferleri düşünün. Kombiden sıcak su geliyor ama kirece, tortuya ve pasa takılarak sıradaki petekleri ısıtmıyor olabilir. Kombi derecesini arttırsanız ya da peteğin havasını alsanız bile bu etkin bir çözüm değildir. Firmamız direkt soğuma yapan kaloriferleri kameralı analiz ile ısı değerlerine bakarak hemen görür. Direkt petek kenarı, havlupan veya kombiye cihazı bağlayarak kirleri kimyasal ilaç ile sökebilir ve bulundukları yerden alabiliriz. Petek temizliği işleminin faydaları nelerdir. Doğal gaz faturasını düşürme de birebirdir. Petek verimli olarak ısınacağı için kombiden ayarı az açarak da istediğiniz ısıya ulaşabilirsiniz.

Seyitnizam Makineli Tesisatçı

Seyitnizam tesisatçı banyodan gelen lağım kokusunu kırmadan gideren firmayız. Banyodan gelen atık kokusunu kameralı tespit cihazı kullanarak ve gider içlerine kamerayla bakarak atık sistemlerini kontrol edebiliriz. Onarım hasar boyutuna göre farklı olabilir. Parça değişimleri gibi hareketler dışında atık boru tıkanmasını tıkanıklık açma makineleri ile kırmadan temizleme gibi adımlarda firmamızca sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Zeytinburnu Seyitnizam tesisatçı su borularından kirli su gelmesini onaran su kaçağı tespiti servisiyiz. Musluklardan kahverengi su geliyorsa bu akıntı pas olabilir. Uzun süre kullanılmayan ve paslanma yapan borularda bu şekilde belirtilerin görülmesi gayet doğaldır. Önlem olarak borularınızı plastik su borularına çevirmek bir tercih olarak görülse de en önemlisi hemen sorunları araştırmaktır. Firmamızı arayın ve çözümleri sizler için hemen üretelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: