zeytinburnu sümer su tesisatçısı

Zeytinburnu Sümer su tesisatçısı olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek bakımı ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri sunmaktayız. Tesisat sistemlerinde ortaya çıkan her türlü problemde bizden randevu aldığınızda sizlere yardımcı olabilir. Tesisat problemlerinden artık sıkıldıysanız tesisat firmamızdan randevu alabilirsiniz ve gereken işlemleri çok kısa bir süre içerinde halledebiliriz. Geçmiş yıllara göre profesyonel ekibimiz yapacağı işlemlerin çoğunu teknolojik makineler ile yapmaktadır. Örnek verecek olursak akustik ses dinleme cihazları, termal kameralar ve nem ölçer makineler kullanarak kısa sürede su sızıntısının yerini bulabilmekteyiz. Bu tespitlerin teknolojik makineler ile yapılması maliyetin artmaması konusunda çok önemlidir.

Zeytinburnu Sümer Tesisatçı Telefonları

Sümer su tesisatçısı su sızıntısı tespiti ve onarım işlemlerini makineler vasıtasıyla yapmış olduğumuz gibi tuvalet ve lavabo tıkanmalarını da yine teknolojik cihazlar ile yapmaktayız. Yaşadığınız yerlerin lavabosunda veya tuvaletinde tıkanma var ise yani herhangi bir atık bu alanlara kaçmış ise firmamız ile görüşme sağlayarak bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Bu cihazların içerisinde bulunan aletler sayesinde plastik borulara hiçbir zarar verilmemektedir. Kimyasal açıcılar artık yerlerini teknolojik makinelere bırakmışlardır da diyebiliriz.

Zeytinburnu Sümer su tesisatçısı işlemlerinde kombi ve kalorifer sisteminizi temizleyebiliriz. Kalorifer sisteminin temizlenmesi için kullanılan cihazlar ile kısa sürede temizik yapılmaktadır. Petekte de su kaçağı mevcut ise kullandığımız cihazlar sayesinde su sızıntı tespitlerini de yaparız. Temizlik için kimyasal ilaç ilave ederiz ve bu kimyasalların kaloriferlere hiçbir zararı dokunmamaktadır. Çünkü son derece kaliteli ilaçlar kullanmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: