zeytinburnu nuripaşa su tesisatçısı

Zeytinburnu Nuripaşa su tesisatçısı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve tıkalı gider açma servisleri sunmaktadır. Kalorifer petek bakımı yani petek temizliği işlemi kırmadan, sökmeden yapmaktayız. Kalorifer petekleri için zararsız ve güçlü ilaç kullanmaktayız. İçini açamadığımız için güçlü su makineleri ile çekerek bir nevi arıtma işlemi yaparız. Elbette ilk önce kaba pisliği kanalizasyona göndermek vardır. Borusu ve petek paneli sürekli soğuk ve ılık kalan peteklerin genelde sorunu içinin kirli olmasıdır. Petek sayısı ve kirlilik miktarına göre çalışma birkaç saatte tamamlanır. Bazı testler ve kombi bakımını da bizden alabilirsiniz. Petek odaları ısıtmıyor, soğuk kalıyor ise bu çalışma iki sene verim ve doğal gaz tasarrufu için öneri olarak mutlaka sizlere tavsiye ederiz.

Nuripaşa Kameralı Tesisat Ustası

Nuripaşa su tesisatçısı su tesisatı kaçağını cihaz ile bulabiliriz. Farklı tesisat içinde su kaçağı tespiti yapmaktayız. Lavabo giderindeki su kaçakları için kamera takıp kanala bakarız. Basınç testi de uygulanabilir. Lavabodaki gideri onarmak için ilaç mevcuttur. Yoğun kırılma varsa kamera ile bulunan noktada onarım yapılır. Lavabonun musluk su tesisatında kaçak için su tesisatına bağlanacak test pompası ile ölçüm yapılabilir. Biz daireye girerken en ufak belirti olmasa da test pompası takarak en azından sızıntı olup olmadığını netleştiririz. Sonrasında su seslerini robot cihaz ile dinleyerek yerini bulup, kırılacak küçük bölge ile işlemleri tamamlarız.

Zeytinburnu Nuripaşa su tesisatçısı gider tıkanmalarını çözmek için tıkanıklık açma makinesini pimaş içinden kırmadan kullanma tekniğine önem vermekteyiz. Sorunun nedenleri yani atık duran kısımlar gider görüntüleme kamerası ile bulunur. Etrafı kirletmeden yine aynı gider içine robot cihaz yerleştirilir. Bu cihaza uygun açıcı tel takılır ve atık ileri yönde uzaklaştırılır. Örneğin, tuvaletten atık taşıyor sorunu için böyle bir işlem bir saate kalmadan sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: