merter tesisatçı

Merter tesisatçı firmamız ile mutfak ve tuvalet lavabolarında oluşan tıkanıklara tam çözüm üretmeyecek sıkça başınıza gelen bu problemleri ortadan kaldırmak amacı ile başarılı bir şekilde çalışmalarımızı tamamlamaya devam etmekteyiz. Kesin ve kalıcı çözümleri tercih etmek ve geçici müdahaleler istemeyen müşterilerimizin ağırlıklı olduğunu biliyoruz ve aradığınız hizmet kalitesini merter tesisatçı iletişim numaralarınızdan ulaşabilir ve bizleri evinize konuk edebilirsiniz.

Merter Tesisatçı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bildiğiniz gibi mutfak ve tuvalet lavaboları en sık kullanılan bölümlerdir. Günde belki 20-30 defa girer çıkar işlerimizi tamamlarız. Bulaşık yıkarken bazı yemek artıkları kanalizasyona karışmayacak şekilde borularda tıkalı kalabilir. İri taneli metaller, atılmaması gereken maddeler, bazı önemli eşyalarınız giderin büyüklüğüne göre atık su boruları içerisinde kalıcı olarak yer alabilir. Tuvaletten çıkmadan önce ellerimizi yıkarken, üzerimizdeki kıyafetlerdeki bazı eşyalar, kol ve ceket düğmeleriniz, akvaryum temizlemek amacı ile küçük taşların lavaboya düşmesi ve toplamak yerine su döküp ortadan kaldırılması gibi işlemlerden ötürü de olabilir. Ucuz ve tesisatınıza zarar verici bazı kimyasal sıvılar da dahil olmak üzere nedenleri aşırı fazladır. Fakat çözüm arayışlarınız ile kırmadan ve yıkmadan bu problemler aşılabilir. Lavabonuzun giderinden, atık su borularınızı kameralı cihazımız yardımı ile an be an görerek hangi bölümde nerede ve ne şekilde maddelerin tıkanıklığa yol açtığını öğrenebiliriz. Ekibimiz, üstün performans sergileyerek bu işlemleri mümkün olduğu kadar çabuk hatta birkaç saat içinde tamamlayabilecek kapasitede olup, çıkartılacak malzemeye göre farklı cihaz uç aparatlarının kullanılması ile daha ciddi sorunların oluşması önlenecektir. Müşterilerimizden bazıları farklı kimyasalları kullanarak tıkanıklığın artması yada pompa ile kendileri müdahale etmek istediklerini de biliyoruz. Kalıcı ve tamamen bu problemlerin yok olması gibi durumun söz konusu olmadığı için bunları önermiyoruz. Asıl yapılması gereken sorun ne ise oradan çıkartılması ve giderin ilk günküne yakın bir vaziyette açılacak ve çalışacak kapasiteye taşınmasıdır. Metal, kumaş parçaları, bakliyatlar farklı maddelerin tam olarak sorunlu bölgeden çıkartılması için merter tesisatçı firmamız ile iletişime geçiniz

Canlı destek elemanlarımız ve internet sitemiz, usta ve kalifiyeli elemanlarımız, günün 24 saati açık telefon hatlarımız ve giderek artan servis kalitemiz ile aradığınız firmayı buldunuz. Lütfen bizlere ulaşınız merter tesisatçı telefon 0212 544 36 75 hemen arayın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: