sümer su tesisatçısı

Zeytinburnu sümer su tesisatçısı , tüm su tesisatı arızaları için bizi tercih edebilirsiniz. Tesisat tamiri bakım ve onarımlarını yapmakta olan firmamız Zeytinburnu için hizmet vermektedir. Bilinmeyen tesisat kaçaklarının noktasını kamera sistemi ile bulmaktayız. Tıkanıklık olan boruları robotla açmaktayız ve iyi ısıtmayan petekleri makinelerimizle özel kimyasallar kullanarak temizlemekteyiz. Hepsi ve daha fazlası için 0212 674 69 83 nolu telefon numaramızdan bizi arayınız.

Alt komşuya Su Kaçağı Var

Sümer tesisatçı servisi artık kırma dökme yapmadan noktasal su kaçağı bulma servisi vermektedir. Zeytinburnu için hizmet veriyoruz aynı günde teknolojik görüntüleme sistemlerini kullarak evinizi kırıp dökme derdinden sizleri kurtarıyoruz.

Tuvalet ve Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış gider borularını yine teknolojinin verdiği nimetleri kullanarak çözümler üretmekteyiz. Tuvaletten su geri mi geliyor Sümer Tesisatçı halleder. Kırmaya gerek kalmadan robot yardımı ile etraf kirlenmeden tuvalet tıkanıklığı açılmaktadır. Tıkanmaya neden olan şeyi görmek isiyorsanız gider borusu endoskopi kamerası vardır. Tıkanmaya neden olan şeylerden lütfen kaçınınız yemek artıklarını ve ıslak mendilleri su ile gider düşüncesi ile gider borularına atmayınız. Tuvalet kağıdını bol miktarda gider borusuna atmayınız ilerde ciddi tıkanıklıklara neden olmaktadır.

Sümer su tesisatçısı sizlere bir telefon kadar yakın , problem ne olursa olsun saat hiç fark etmez bizden destek alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: