Nuripaşa

Zeytinburnu Nuripaşa Tesisatçı hizmeti için bizleri arayabilirsiniz. Firmamız tüm su tesisatı arızaları ve montajlama işlemlerinde yanınızda. Ev ve iş yerlerinde yaşayabileceğiniz tesisat problemleri boru patlama , tıkanıklıklar ve gizli su kaçakları oluşumları.

Nuripaşa Tesisatçı

Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası 0212 674 69 83 olup gece gündüz fark etmeksizin bizi arayarak arıza kayıdı yaptırabilirsiniz. Nuripaşa tıkanıklık açma işlemleri için kameralı boru görüntüleme sistemi sayesinde tıkanmaya neden olan cismi görüntü alarak kanal açma makine sistemleri ile açmaktayız.

Nuripaşa Su Tesisatçısı

Alt komşuya olan su akıntılarının yerini bulamıyor musunuz ? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz ? Nuripaşa su tesisatçısı kırmadan kamera sistemi kullanarak sızıntı olan boruyu tespit ederken gereken onarım işlemlerini yapmaktadır.

Su kaçaklarını test pompası ile sızdırmazlık testi uygulayarak ilk önce kontrol ediyoruz , akustik dinleme cihazları ile patlak olan borunun noktasını buluyoruz. Eğer kaçak yapan su sıcak su ise termal kamera sistemi eğer gider boruları ise yılan kamera sistemini gider borularının içine salarak ekranda görüntüleme yapıyoruz. Nuripaşa su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Nuripaşa Cihazlı tesisatçı olarak kırmadan tesisat kaçak kontrolleri yapmaktayız. Böylece evi komple kırdırmaktan gereksiz tadilat masraflarından kurtarmak tayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: