yenidoğan tesisatçı

Zeytinburnu Yenidoğan tesisatçı servisine hoş geldiniz firmamız tüm su tesisatı sorunlarınızda bir telefon kadar yakın profesyonel hizmetler vermektedir. Diğer tesisatçılardan farkımız kullandığımız tesisat teknolojisidir.

Yenidoğan Cihazla Su Kaçağı Bulma

Yeni doğan tesisatçı olarak ev ve iş yerlerinde oluşan gizli su sızıntılarının yerini kırmadan kameralı sistemle tespit etmekteyiz böylece ev komple kırılmadan sadece arızalı bölge tespit edilerek gereken tamir işlemleri yapılır. Son teknoloji olan boru görüntüleme cihazları ile zeytinburnu su kaçağı tespiti işlerini yapmaktayız.

Tıkalı Gider Borusu Açma

Tuvalet , lavabo , küvet ve çamaşır makine giderlerini hiç kırmadan kanal açma robotu sayesinde tıkanmaya neden olan sorunu kısa sürede çözüyoruz. Bireysel yöntemle açılmayan tıkanıklıkları fazla zorlamak iyi değildir zira ilerde daha büyük sorunlarla karşınıza çıkması mümkün çözümü işin profesyonelinden yardım almaktır. Yenidoğan su tesisatçısı olarak kanal açma makine sistemlerini kullanıyoruz.

Petekler İyi Isı vermiyor Neden ?

Kapalı devre olan kalorifer tesisatının içine zamanla tortu ve çamurlaşmalar meydana gelir bu nedenle peteklerin özellikle alt kısımları soğuk olur çözümü ise profesyonel makine sistemleri ile petek temizliği yaptırmak. Özel kimyasal çözücülerle peteklerin içini makine sistemi ile temizliyoruz. Petekler ilk günkü gibi sıcaklık vererek hem güzel bir ısınma ortamı sağlıyor hemde yakıttan tasarruf ettiriyor. Ayrıntılı bilgi için Zeytinburnu Yenidoğan tesisatçı servisimizi arayabilirsiniz.

Diğer Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Aklınıza gelebilecek tüm su tesisatı arızalarında bizi arayabilirsiniz ; İç takım değişimi , taharet musluğu değişimi , musluk ve diğer armatürlerin montaj işlemleri , yeni sıva üstü veya sıva altı su tesisatçı çekimi için bizi arayınız. Teknik ekibimiz konusunda uzman su tesisatçılarından oluşmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: