kazlıçeşme tesisatçı

Kazlıçeşme tesisatçı firması olarak kombi petek bakımı, makineli tıkanıklık açma ve kameralı su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Kaliteli petek temizliği makineli kullanan kimyasal ilaçlarla petek temizliği yapan firma olup uzun süredir bu işi yapmaktayız. Kaliteli kimyasallar basınçlı su ile birlikte kaloriferlere gönderildikten sonra yoğun bir atık sökülmeleri yapar. Tesisattaki toz, tortu, kireç, pislikler kimyasal ilaç ile bütünleşir ve ufak parçalara ayrılır. Makinemiz ile devir daim esnasında bu atıklar sürekli makinemizin filtre kısmında takılır. Suyun açık ve berrak hale getirilmesi sağlanır. Kaloriferi soğutan sebep bazen bu yabancı maddelerdir. Biz sadece petek değil kombi bakımı gibi hizmetler ile de en ufak ayrıntıları da araştırarak sizlere en iyi sonuçları sunmayı hedeflemekteyiz.

Kazlıçeşme Tesisatçı Numaraları

Zeytinburnu Kazlıçeşme tesisatçı makineyle tuvalet ve lavabo temizliği yapan firmayız. Gider açma hizmeti veren tıkanıklık açma firması olarak giderdeki sayısız atıkları kamerayla içteki pimaş atık kanallarından buluruz. Dikkatli bir şekilde o hatlara en mantıklı ve işe yarar durumdaki çelik yayları takmaktayız. İnsan gücünü ve ucuz telleri unutun. Ustalarımızın yönlendirmesiyle otuz metre daha uzak pimaş içlerine ulaşabilecek kıvrımlı yay sistemi ile ilerlemekteyiz. Pimaşı kırmadan temizleme işlemlerinde çıkartılacak yabancı cisimler bazı aparatlar ile alınabilirken, atıkları içten parçalama yöntemleri gibi çalışmalarda gider içine özel küçük yayları göndererek sorunları hiçbir sıkıntı çekmeden çözmekteyiz.

Kazlıçeşme tesisatçı su tesisatınız kapalıyken su sayacının dönmesini tadilat yapmadan araştıran su kaçağı tespiti servisiyiz. Evdeki muslukların kapalı olduğunu düşünün. Hiçbir tesisatı kullanmıyorsunuz, fakat su sayacı sürekli dönüyorsa bu sizin dairenizle alakalı sızdıran boru varsa bu mümkündür. Her kontrolü dikkate alarak işlemler yaparız. Daireniz için sızdırmazlık testleri yaparız. Test pompası ile basınca bakarız ve ses dedektörü ile en çok tesisat döşenmiş mutfak, banyo gibi alanları dinler ve sızdıran boruda sorunlu yerlere ulaşırız ve tamirat işlemlerine geçeriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: