Sümer Su Kaçağı Tespiti 0551 231 83 55

Sümer su kaçağı tespiti servisi olarak kırmada dökme olmadan su kaçağı bulma cihazları ile noktasal tespit ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Zeytinburnu tesisatçı aynı gün içinde hizmet veren profesyonel su tesisat firmasıdır.

Zeytinburnu Sümer Mah Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Zeytinburnu sümer su kaçağı bulma deneyimi ile sektörde öncü olmanın yolunda ilerlemektedir. Hedefi yani su sızıntısı oluşan bölgeyi hatasız olarak bulmak için amatör cihazlarla yola devam etmememiz gerektiğine uzun süre önce karar verdik. Nasıl tesisat planları elimizde yoksa biz onları sanki bir müteahhit gibi görünecek türde ekrana yansıtan aygıtlar ile açığı kapatmakla kalmıyor, daha ileriye giderek hasarlı alanları da zarar oluşturmadan sorunlarını görebiliyoruz. Sümer su kaçağı tespiti temiz su sistemleri için basınç pompaları oradaki problemleri anlayabilir. Keza içi su dolu olan bataryaya su akışını sağlayan tesisatları bilirsiniz ve oradaki tiz şekilde gelen sesler sizi biraz yanıltabilir. Çünkü suyun çıktığı bölgede sabit kalmaması ve devamlı hareket içinde olması bir bakıma ilerlemesini sağlayacak ve pek çok noktada ses dalgaları oluşturacaktır. Nasıl alt komşuya sızıntı gibi yaşayabileceğiniz sıkıntılar ileride ortaya çıkacak olsa bile biz yüzey dinleme cihazlar ile yüksek doğruluk payına sahip detektörler ile analizi yapabiliriz. Bunu sesleri emen ve yalnızca tutulan yüzeyi dikkate alan ve hızlıca oradan gerçekten bir boru geçiyor mu ve sızdırıyor mu gibi cevapları bulabileceğimiz sistemdir. Bir bina içinde sayısız tesisat olsa bile biz farklılıkları bu şekilde anlayarak daha az kırma dökme çalışması sunmak istiyoruz.

Sümer su kaçağı tespiti ekipleri varken binanızdaki duvarda kabarma sorununu net olarak anlayacak başka bir firma ile görüşmenize gerek yoktur. En tercih edilme sebebimiz tesisat içinden geçen atık veya temiz su (sıcak ve soğuk için ayrı cihaz ile inceleme) gibi seçeneklerimizin olmasıdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: