zeytinburnu gökalp su tesisatçısı

Zeytinburnu Gökalp su tesisatçısı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, kombi petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmetleri sunmaktadır. Musluk ve batarya kapalı konumda iken su sayacının sürekli hareket etmesi ve dönmesi su kaçağı tespiti işlemlerini gerekli kılabileceği konusunda sizleri uyarmaktayız. Suyun betona çekilmesi ile doyum noktasına ulaşması üst katı tuvalet, banyo, mutfak tavanında sürekli su akıntısı var ve damlama yapıyor gibi konuları meydana getirir. Alakalı katta şebeke suyuna dair basınç testleri ve özellikle ses dedektörleri ve tarama teknolojileri ile hasarsız analiz ile sorunun ne kadar derin olduğunu ve kaynağını bulurken onarımları da çok gürültü yapmadan tamamlayabiliriz.

Gökalp Kameralı Tesisatçı

Gökalp su tesisatçısı olarak kombi petek temizliği nasıl yapılır sorusu için bazı cevaplar vermek istiyoruz. Petekleri temizlemek için kimyasal ilaç kullanarak su basım cihazları ile hızlı su devir daimi yapmamız gereklidir. Uzakta kalan petek içindeki kireç, pas, tortu, çamur, toprak ne varsa getireceğimiz cihaz ile çekeriz. İlaç eklenerek yapılan petek yıkama işleminde havlupan haznesinden başlanarak tüm bina içi şebekeye erişilir. Gerekli görülürse peteği cihaza bağlayarak da kirleri sökebiliriz. Bu sene petek yakma masraflarını azaltmak gibi hedefiniz varsa bu çalışma kesinlikle hedefinizi desteklemektedir.

Zeytinburnu Gökalp su tesisatçısı klozetteki es borusunda tıkanıklık açma ve klozetin giderlerini özenli ve titiz olarak makine kullanarak temizleme de robot cihaz ile hemen müdahale yapmayı tercih etmekteyiz. Artısı otuz metre menzili, yirmi farklı cihaz ünitesi yani temizleyici başlıkları bulunmaktadır. Beton delinmez, içten giderlere zararı dokunmaz ve özel kameralar ile en mükemmel sonuçları sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: