zeytinburnu tıkalı tuvalet açma

Zeytinburnu tıkalı tuvalet açma için birkaç şüphenin tuvaletinizde toplanması yeterlidir. Sifonu çekersiniz, su ilerlemez pompa kullanırsınız. Klozetteki koku yayılması bir hayli ilerlemiştir. Klozet suyu azalmış ise hava boşluğu kokuları artırabilir ve boru çatlağı ihtimali güçlenebilir. Yada evinizdeki farklı tıkanıklıklar içinde bizleri arayabilirsiniz.

Zeytinburnu Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Zeytinburnu tıkalı tuvalet açma için sağlıklı ve %100 başarılı sonuç üretebileceği düşünülen klozet açıcı ürünlerdeki başarı oranı aslında sanıldığı kadar yüksek değildir. Ürün açıklamasında yazılı olduğu gibi ölçek olarak toz yada sıvı bazlı olarak dökersiniz lakin sifonu çektikten 10-30 saniye içinde gider içinden zaten ana hatta ilerleyecektir. Yani etkisi olacaksa bu süre içinde oluşması gerekli ve atıklarda küçük parçaları kopartmaktan başka pek bir faydası yoktur. Zeytinburnu tuvalet tıkanıklığı açma asit bazlı temizleyiciler borulardaki malzemeyi aşındırma olasılığı olduğu için daha tehlikelidir ve su kaçaklarına sebebiyet vermesi açısından biz önermiyoruz. Klozetlerinizi sadece temiz kokması için temizlenmesi gerektiği unutulmaması gerekirken zaten tuvalet kâğıdı seçimi ve temizleyici ürünün kalitesi gibi faktörlerin yanında yabancı cisimleri de atmazsanız bu sorun kesinlikle karşınıza çıkmayacaktır.

Tuvalet Açma

Zeytinburnu tıkalı tuvalet açma klasik yani geleneksel yöntemleri tamamen tesisatınızdan uzak tutmalı ve gelişmiş özellikleri ile kanal açıcı mekanizmanın hünerlerinin uygulanmasına izin vermelisiniz. Özellikle evinizde artmaya başlayan sinekler kokuya gelecektir bu tür sıkıntıları artırmayı kim ister ki? Bu tür sorunların üstesinden zeytinburnu tuvalet açma firmamızla başa çıkabilirsiniz hemde en ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: