merter tıkanıklık açma

Merter tıkanıklık açma hizmetlerimiz arasında tuvalet açma , kanal açma ve lavabo tıkanıklığı açma 99 TL gibi hizmetlerimiz vardır.

Tesisatçı

Merter tıkanıklık açan tesisatçı işlemleri en başından en sonuna kadar kamera ile kayıt altına alınan özel cihazlarımız ile yapılmaktadır. Bu kayıtlar boru içinde gelen görüntüler ile yapılır ve buna önem veriyoruz.

Merter tıkanıklık açma hizmetlerimizi almak için şu anda hemen telefon araması yapın ve pimaş hatlarından farklı sistemlere kadar iç kirliliği durduracak önlemleri hemen alalım. Musluk yada batarya sistemlerinde suyun akmaması tıkanma nedeni olabilir. Temiz su hattından bahsediyoruz ve her zaman atık sistemlerde bu problem olacağı şeklinde kural yoktur. Boru içi tıkanma olabilir yada aynı problemin fittings kısmında uluşması ihtimali vardır. Su sayacı bölümünde yer alan filtre kısmında tıkanıklık bu bölümü etkilemiş olabilir. Biraz detaylı bir konu gibi fakat teferruatlarla asla uğraşmayın, suyun az akmasının çözümünü firmamızdan alabilirsiniz.  Merter kanal açma firmamız hangi sistemin nasıl temizlenmesi gerektiğini, hangi aşamalarda yama işleminin yapılacağını çok iyi bilen uzmanlarla kurulmuştur. Sıcak su tesisatlarını besleyen elektrikli yada doğal gazlı şofben, güneş enerjisi, merkezi ısıtma sisteminden kaynaklı olarak kireçli sular bir zaman sonra musluğun sıcak haznesi tıkayabilir. Kireç birikimi bir anda olacak bir şey değildir fakat su akışı neredeyse sıfır noktasında yani hiç akmayacak duruma gelebilir. Muslukta kireç temizliği yapabiliriz lakin kirecin ana nedeni tesisatın daha gerisinde bulunan filtre sistemindeki kirlilik olabilir. O bölümler dahil komple bir bakımı sizlere vaat ediyoruz

Merter tıkanıklık açma personellerimiz ile sürekli iletişim halinde bulunabilmeniz için telefonlarımızı her saat aktif şekilde tutmaktayız. Ayrıca iski tıkanıklık açma yetki belgemiz vardır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: