gökalp tesisatçı

Gökalp tesisatçı , tesisat piyasasına göz gezdirildiğinde kendisini geliştiren ve ülkemizde tesisat ile ilgili alanların gelişmesi için ve seviyenin daha da üst kademelere çıkması için çalışan bir firma olduğunu görebiliriz. Bu firma sürekli olarak teknolojiyi takip etmekte ve bu alanda piyasaya sürülen makineleri bünyesine katarak sunduğu hizmetin kalitesini arttırdığı gibi kendi yaptığı işi de pratikleştirmektedir. Teknolojiyle bu kadar iç içe olması, müşteri çevreleri tarafından takdir görmekte ve müşterileri bu firmayı tercih etmeleri konusunda teşvik etmektedir. Bu firma son teknoloji harikası makineleri bünyesine katmasının yanında, çalıştırdığı elemanları da son derece hassas aşamalardan geçirdikten sonra seçmektedir. Çünkü çalışanlarının alanlarında uzman olmasına ve müşteri memnuniyeti açısından insan ilişkilerinin iyi olmasına çok dikkat etmektedir.

Zeytinburnu Tesisatçı

Zeytinburnu Gökalp tesisatçı , tuvalet tıkanıklığı açma işlemi, petek temizliği ve bakımı, kombi ya da merkezi sistemlerde oluşabilecek her türlü arızaların tespit edilmesi ve giderilmesi, tesisat borularında oluşan yıpranmalar ya da çatlaklar neticesinde meydana gelen su sızıntılarının tespit edilmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Ayrıca tuvalet- banyo- mutfak lavabolarının giderlerinde oluşan tıkanıklıkların tespit edilmesi ve giderilmesi konularında son derece kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hizmetlerimiz ; Gökalp su tesisatçısı , cihazla sukaçağı tespiti ve tıkanıklık açma .

Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açma problemi, her kesimden insanın her an karşılaşabileceği bir problemdir. Çünkü çoğu kişi, tuvalet kullanımlarını tamamladıktan sonra kullandıkları tuvalet kâğıtlarını çöpe atmak yerine tuvaletin içine atmayı tercih etmektedir. Tuvalet kâğıtları da suyu emme özelliğine sahip oldukları için suyu emerek şişerler ve her ne kadar sifon çekilse de borulardan geçemeyebilir ve tıkanıklığa neden olabilmektedir. Aynı şekilde mutfak lavaboları, yemek yaparken ya da yaptıktan sonra bulaşıkların yıkanması aşamasında atılan artıklar sonucunda tıkanabilmektedir. Banyo ve tuvalet lavabo giderleri ise başımızdan ya da başka bölgelerimizden düşen tüyler, kılların birikmesi sonucunda tıkanabilmektedir. Gökalp tesisatçı , bu tarz tıkanıklıkların tespit edilmesi ve giderilmesi konusunda son teknoloji harikası olan ve ismi Robot olan bir makineyi bünyesine katmıştır. Bu makine bilgisayar sistemli olarak çalışmaktadır ve sahip olduğu görüntüleme özelliği sayesinde herhangi bir kırım işlemine gerek görmeden bu tarz tıkanıklıkların hangi bölgeden kaynaklandığını tespit edebilmektedir. Böylelikle maliyeti azalttığı gibi çevreye de zarar vermemektedir.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55
%d blogcu bunu beğendi: